The New Normals

تاریخ نشر : | ویرایش : Tuesday 21 May 2013 03:52

جمع‌آوری و ترجمه: پرویز

1 توضیح‌های رسمی

عنوان سریال: The New Normal: TV Series / 2013

وب‌سایت رسمی سریال: http://www.nbc.com/the-new-normal

صفحه‌ی سریال در آی‌ام‌دی‌بی: http://www.imdb.com/title/tt2087571

صفحه‌ی فیس‌بوک سریال: https://www.facebook.com/NBCTheNewNormal

صفحه‌ی تویتر سریال: http://www.tv.com/shows/the-new-normal

2 – خلاصه: یک سریال کمدی جدید که توسط ریان مورفی و علی عادلِر تهیه شده است و شبکه‌ی ان‌بی‌سی آن را در سال‌های 2012 و 2013 در 22 قسمت پخش کرد. این سریال سپس در کانادا، بریتانیا و چند کشور دیگر پخش شد.

سریال داستان یک زوج موفق همجنسگرا در امریکا است، یکی پزشک (دیوید با بازی جاستین بارتا) و یکی تهیه‌کننده‌ی تلویزیون (بریان با بازی آندرو رانِلز) که می‌خواهند بچه‌ی خودشان را داشته باشند. آن‌ها همه چیز به جز یک بچه برای کامل کردن زندگی مشترک خودشان دارند.

آن‌ها با گولدی (با بازی جورجیا کینگ) آشنا می‌شوند، یک مادر تنها که سابق بر این در اوهایا گارسن رستوران بود و دختر خودش را بزرگ می‌کرد اما وقتی همسرش را در رختخواب همراه با زنی دیگر دید، او را رها کرد و به کالیفرنیا آمد و حالا می‌خواهد بچه‌ی این زوج همجنسگرا را در رحم خود بزرگ کند و با پولی که دریافت می‌کند، حقوق بخواند و زندگی خودش و دخترش را بسازد.

3 – منتقدان: سریال در مجموع اثری متوسط معرفی شده است. رابرت بیانکو از روزنامه‌ی «یو اس تودی» می‌گوید: «یک کامدی کاملاً تاثیرگذار... در بیشتر طول سریال، نرمال‌های جدید مانند یک فیلم کوچک و دوست‌داشتنی ظاهر می‌شود و لحظه‌هایی مفرح را با نکته‌هایی ملایم و شیرین ترکیب می‌کند. در بهترین حالت خود، شبیه به یک فیلم از وودی آلن می‌شود، مخصوصاً در لحظه‌هایی که فیلم کات به توضیح شخصیت‌ها از نظر و عقیده‌شان می‌شود.» کِن تاکر از «اینترتینمنت ویکلی» به سریال رتبه‌ی ب را می‌دهد و می‌گوید: «ترکیبی از طعنه و احساسات، هرچند چندان واقع‌گرا نیست اما می‌تواند بامزه هم باشد.»

4 – درباره‌ی تهیه کننده: ریان مورفی پیش از این چند اثر موفق مانند «Glee» و «American Horror Story» را در کارنامه‌ی خود دارد و در سریال «نرمال‌های جدید»، از خود به‌ شکلی آشکارا صحبت می‌کند: از تهیه‌کننده‌ای که نقش اصلی سریال است و سریال او، شباهت‌هایی خیره‌کننده به Glee دارد. آلیسون آدلِر نیز در کارنامه‌ی خود سریال‌هایی مانند «Glee»، «No Ordinary Family» و «Emily’s Reasons Why Not» را دارد.

 


Balatarin

دیدگاه شما